Farní ohlášky:

·      Tento týden si připomínáme – zítra v pondělí je památka sv. Norberta, zakladatele řádu premonstrátů, v sobotu je památka sv. Barnabáše, příští neděle je 11. v liturgickém mezidobí.

·      Setkání seniorů farnosti – poslední předprázdninové setkání proběhne ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Bude zakončeno mší svatou v kostele.

·      Akce NOC KOSTELŮ – se uskuteční v pátek 10. června od 18 hodin. Vzadu na stolečku jsou natištěny pozvánky, rozeberte si je, prosíme, a pozvěte své sousedy, spolubydlící, spolupracovníka, spolužáky a ostatní na tuto pastorační akci. Z toho důvodu bude mše svatá v pátek sloužena ve farním sále.

·      Obědy na farní den – objednávka – je možné si objednat oběd na farní den 26. června na papíře na stolečku vzadu. Je třeba uvést jméno a počet obědů. Prosíme, abyste se objednali nejpozději v neděli 19. června. Děkujeme.

·      Pravidelná katecheze dětí předškolního věku - probíhá během obvyklé homilie - ve školním roce - při každé nedělní mši svaté v 8 hodin v sakristii farního kostela na Pouchově.

Bohoslužby v příštím týdnu (6. – 12. 6. 2016)

Za duše v očistci

Za + manžela Františka, rodiče a prarodiče

Za +Josefa a Marii Volákovy