·     V tomto týdnu si připomínáme – v pondělí je svátek Posvěcení lateránské baziliky, v úterý je památka sv. Lva Velikého, papeže, ve středu je památka sv. Martina, biskupa, ve čtvrtek je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka, v pátek je památka sv. Anežky České, panny, příští neděle je 33. v liturgickém mezidobí.

·     Využívejte – prosíme, středy na Pouchově a pátky na Rožberku k osobnímu setkání s eucharistickým Kristem, ke sv. smíření i ke sv. přijímání. Připomínáme, že k získání plnomocných odpustků pro duše v očistci v měsíci listopadu je třeba přistoupit i ke sv. smíření. Též připomínáme, že pokud někdo nepřistoupil již více než rok k této svátosti, není mu dovoleno přijímat eucharistii (církevním přikázání výslovně zmiňuje, že ten, kdo tuto svátost nepřijme alespoň jednou ročně, dopouští se tím samým těžkého hříchu, který vylučuje možnost eucharistii dále přijímat).

·     Katolický týdeník vždy od soboty zdarma – I nyní, v druhé vlně pandemie covid-19, je možné si stáhnout zdarma aktuální číslo Katolického týdeníku. Každý týden v sobotu odpoledne najdete na webu www.katyd.cz aktuální vydání Katolického týdeníku ke stažení ve formátu PDF. Noviny v této formě nebo link na náš web můžete rozesílat libovolně svým příbuzným a přátelům, aby i oni mohli využít této možnosti. Zároveň Vás prosíme o podporu, protože Katolický týdeník je financován pouze z předplatného a inzerce. Předplaťte si Katolický týdeník! Kontakt na zákaznické centrum na telefonech 225 985 225, 777 333 370 (SEND Předplatné).

Bohoslužby v příštím týdnu od (9. – 15. 11. 2020)

Den

Pouchov

Rožberk

9.11.

Po

------

 

------

 

10.11.

Út

------

 

------

 

11.11.

St

17,00

Soukromá modlitba

do 18 hodin, podávání eucharistie v 17,30 a 17,55 hodin. Možnost sv. smíření

------

 

12.11.

Čt

------

 

------

 

13.11.

------

 

16,00

Soukromá modlitba

do 17 hodin, podávání eucharistie v 16,30 a 16,55 hodin. Možnost sv. smíření

14.11.

So

------

 

------

 

15.11.

Ne

 8,00

Za +Růženu Zikánovou

------

 

Lektoři

Ne

 

 

Ne

 

Čísla písní k liturgii

514

 

514