• V tomto týdnu si připomínáme – v úterý je památka sv. Františka Xaverského, kněze, ve středu je památka sv. Barbory, panny a mučednice, v pátek je památka sv. Mikuláše, biskupa, v sobotu je památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve, příští neděle je 2. adventní neděle.
  • Roráty při svíčkách - každé adventní pondělí od 7:00 na Pouchově.
  • Celou dobu adventní – máme prožívat s vnitřní usebraností a touhou po Kristu. V době adventní se má oltář zdobit květinami se střídmostí, která odpovídá povaze této doby a která by nepředcházela plnou radost Narození Páně.
  • Net for God – ve čtvrtek od 19,30 hodin ve farním sále na Pouchově s tématem: Aby všichni jedno byli. Tento film nás zavede do opatství Hautecombe v Savojsku, jihovýchodní Francii, kde se lidé modlí již více než 800 let. Obýváno nejdříve cisterciáky, pak benediktiny. Toto místo se stává postupně v průběhu let mezinárodním místem křesťanské biblické, teologické a komunitní formace. Srdečně zveme.
  • Návštěva starých farníků – v pátek v dopoledních i odpoledních hodinách dle domluvy
  • Farnost Pražské Předměstí – vás dnes 1.12. zve na tradiční akci - letos s názvem 13. Církevní odpoledne pro děti. Akce se bude konat od 15 hodin v Salesiánském domově mladých v Kuklenách. Děti se mohou těšit na různá stanoviště na téma Superhrdinové v Bibli a rodiče zveme na společné posezení u kávy či čaje. S sebou si vezměte přezůvky na nožky, dobrovolný příspěvek do kuchyně. Kostýmy superhrdinů jsou povoleny. Více informací na plakátku akce. Za farnost na tuto akci zve Daniela Švecová.

Bohoslužby v příštím týdnu od (2. – 8. 12. 2019)

Za Růženu Zikánovou

Za dar víry pro děti a vnou-čata a za živé a +z rodin

Za Annu Bernášovou