• V tomto týdnu si připomínáme – zítra v pondělí je památka sv. Martina, biskupa, v úterý je památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka, ve středu je památka sv. Anežky České, panny, v pátek je památka sv. Alberta Velikého, biskupa a učitele církve, příští neděle je 33. v liturgickém mezidobí.
  • Setkání seniorů farnosti – bude přeloženo na čtvrtek 21. listopadu od 16 – 18 hodin
  • Pozvánka na promítání – filmového dokumentu s diskusí v rámci NET FOR GOD. Téma: Síla odpuštění. Odevzdání života Ježíši Kristu a odpuštění, tváří v tvář nenávisti a násilí, je síla, která osvobozuje a umožňuje bratrství přes všechna zranění minulosti. Film nám umožňuje se setkat s lidmi, kteří ve svém životě dokázali odpustit i zdánlivě neodpustitelné a našli tak svobodu a bratrství v Kristu. Setkání se uskuteční ve čtvrtek 14. listopadu 2019 od 19,30 hodin na faře na Pouchově. Bude spojeno s malým občerstvením.
  • Prosba o pomoc – farníci se dali do rekonstrukce starého rožberského lustru. Potřebovali by k tomu nějakou starou dobovou fotografii, jak byl lustr zavěšen a umístěn v prostoru. Potřebujeme, aby si lidé prohlédli své paměti a přispěli k vyřešení problému. Předem děkujeme.
  • V sobotu kvůli mši svaté v katedrále – ke cti sv. Anežky České, která začíná v 18,30 hodin, nebude na Pouchově sloužena mše svatá. Sejdeme se na mši sv. tam.

• Exercicie P. Miloslava – od pondělí 11. do pátku 15. listopadu. V této době jej zastupuje P. Zdeněk Novák, farář v HK 2, Pražské Předměstí.

Bohoslužby v příštím týdnu od (11. – 17. 11. 2019)

Za + manžele a celý rod

Za + sestru a bratra

Františkáni