• Tento týden si připomínáme – v úterý je památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve, ve čtvrtek je památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka, v pátek je svátek sv. Lukáše, evangelisty, příští neděle je 29. v liturgickém mezidobí, den modliteb za misie.
  • Sbírka na papežská misijní díla – bude v neděli při všech bohoslužbách.
  • Podzimní duchovní obnova – s bratry kapucíny bude v pátek a sobotu v Kostele BSP na Pražském Předměstí. Program na plakátku ve vývěsce.
  • Svatoanežská pouť do Říma a do Prahy - Biskupové českých a moravských diecézí všechny vyzývají ke společnému putování do Říma ve dnech 11. – 13. října a zvou do Prahy dne 16. listopadu do katedrály sv. Víta, Vojtěcha a Václava. Více na webových stránkách: www.anezka2019.cz
  • Katedrální kapitula - při chrámu Svatého Ducha v Hradci Králové hledá pracovníka údržby budov a zahrady pro nemovitosti v Hradci Králové. Více na ve vývěsce.
  • P. Miloslav - ve dnech 19. – 21. 10. doprovází diecézní seniory na pouť do Hejnic. V sobotu proto nebudou na Pouchově a Rožberku mše svaté.
  • Mše svatá v neděli 20.10. na Rožberku – bude mimořádně sloužena již od 8 hodin ráno.

Bohoslužby v příštím týdnu od (14. – 20. 10. 2019)

Za +Růženu Zikánovou

a Františka Novotného

Za +rodiče Evu a Karla Ettlerovy a tetu paní Věru Horákovou