Během letních prázdnin bude omezený pořad bohoslužeb. Sledujte proto vývěsku na kostele.

 

MŠE SVATÉ V HRADCI KRÁLOVÉ A OKOLÍ

===    OBDOBÍ LETNÍHO ČASU L. P. 2019   ===

 

neděle

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

Hradec Králové - Velké náměstí

katedrála Svatého Ducha/ kaple sv.Klimenta (St)

6.30   9.30 11.00

18.30

18.30

18.30

18.30

18.30

18.30

Hradec Králové - Velké náměstí

kostel Nanebevzetí Panny Marie

8.00   18.30

  10.15

7.00  

7.00

  7.00
19.30
**  

7.00

7.00

7.00

Hradec Králové - Velké náměstí

Kaple sv. Josefa

  9.00 +

 

 

17.00+

    

 

 

Nový Hradec Králové

kostel sv. Antonína

8.30

 

 

18.30

 

18.30

 

Nový Hradec Králové - Na Zámečku

kostel sv. Jana Křtitele

10.10

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Pražské Předměstí

kostel Božského Srdce Páně

8.00 

 20.00

12.00

12.00

 12.00

12.00

12.00

17.30

  8.00

17.30

Hradec Králové - Kukleny

kostel sv. Anny

10.00

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Plotiště nad Labem

kostel sv. Petra, apoštola   

9.40

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Pouchov

kostel svatého Pavla, apoštola   

8.00

 7.30

 

18.00

18.00 ++

18.00

18.00

Hradec Králové - Slezské Předměstí

kostel Panny Marie - Na Rožberku                           

9.30

17.00

 

17.00

17.00

17.00

17.00

Hradec Králové - Fakultní nemocnice

interní klinika (přízemí-meditační místnost)

15.00

14.00

14.00

14.00

14.00

14.00

 

Černilov

kostel sv. Štěpána

8.30

 

 

18.00

 

18.00

8.00

první sobota

Dobřenice

kostel sv. Klimenta

17.00

8.00

8.00

 

7.30

 

8.00

Holohlavy

kostel sv. Jana Křtitele

8.00

 

 

 

 

8.00

 

Chlum (sudá sobota) kostel Proměnění Páně

Neděliště (lichá sobota) kostel Nanebevz.P.M.

 

 

 

 

 

 

16.30

Chlumec nad Cidlinou

kostel sv. Voršily /kostel Nejsv.Trojice (Út)

9.00

 

18.00

18.00

 

    18.00

 

Kratonohy

kostel sv. Jakuba Staršího

 

 

 

 

 

 

17.00

Lhota pod Libčany

kaple Nejsvětější Trojice

9.00

 

 

 

 

 

 

Libčany

kostel Nanebevzetí Panny Marie

8.30

 

 

 

 

17.00

 

Lochenice

kostel Narození Panny Marie

10.45

 

 

 

 

8.00

19H  PRVNÍ

 

Lovčice

kostel sv. Bartoloměje

  11.00

neděle po 3. sobotě    

 

 

 

 

 

18.00

první sobota

Mlékosrby

kostel sv. Filipa a Jakuba

  11.00

 

 

 

 

 

 

Nechanice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

11.00

     

 

17.00

 

17.00

 

Nový Bydžov

kostel sv. Vavřince

9.30

  8.00

 

  18.30

18.30

18.30

 

Osice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

10.00

 

 

16.00

 

 

 

Probluz

kostel Všech svatých

8.00

LICHÁ

18.00

    SUDÉ

 

 

 

 

 

Stará Voda

kostel sv. Václava

8.00

 

 

 

 

 

 

Stěžery

kostel svatého Marka

17.00

 

 

 

 

 

 

Třebechovice pod Orebem

kostel sv. Ondřeje

9.00

 

18.00

18.00

18.00

18.00

18.00

Všestary

kostel Nejsvětější Trojice

10.00

 

 

 

 

 

 

 

*    mše svatá pro děti (ve školním roce)         ** mše svatá pro vysokoškolské studenty (v akademickém roce)

+   Byzantská liturgie                                       ++ mše svatá pro seniory (2. čtvrtek v měsíci)