• V tomto týdnu si připomeneme – v pondělí je slavnost narození sv. Jana Křtitele, v pátek je slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova (po mši svaté smírná pobožnost k NSJ a svátostné požehnání), v sobotu je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, poutní mši svatou budeme slavit na Pouchově v neděli, na Rožberku je 13. neděle v mezidobí.
  • Mše svatá v azylovém domě M. Terezy – bude sloužena v pondělí již od 15 hodin.
  • Mše svatá na Rožberku – bude sloužena v pondělí již od 16 hodin!!
  • Příští zpravodaj – vyjde po prázdninách s datem v neděli 1. září. Na tomto místě bych chtěl upřímně poděkovat novému týmu, který od minulého září se mnou zpracovává náš farní zpravodaj. Poděkování patří především manželům Jitce a Martinu Novotným a též paní Líbě Veselé. Děkuji též všem přispívatelům a vybízím i ostatní k psaní článků na třetí stranu, kde se konkrétně odráží náš život ve farnosti. Za náš tým přejeme všem farníkům klidné a odpočinkové prožití letních prázdnin. V červenci a srpnu budou také zredukované bohoslužby na Pouchově i Rožberku, sledujte proto, prosíme, vyvěšený rozvrh bohoslužeb. Seznam také pošleme všem odběratelům zpravodaje emailem.

Bohoslužby v příštím týdnu od (24. – 30. 6. 2019)

Na poděkování za Boží milosti a ochranu P. Marie

Za +Stanislava Houfa

a ten celý rod