Farní ohlášky:

 

  • Tento týden si připomínáme – ve čtvrtek je památka Panny Marie Růžencové, příští neděle je 28. v liturgickém mezidobí.
  • Setkání seniorů farnosti – ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Setkání bude zakončeno mší svatou v kostele.
  • Bohoslužby o dvou sobotách – v sobotu 10. a také sobotu 17. října nebudou na Pouchově a Rožberku slouženy mše svaté. První sobotu má P. Miloslav v odpoledních hodinách rodinnou svatbu v Praze-Strahově a další sobotu bude na eucharistickém kongresu v Brně.

 

 

Bohoslužby v příštím týdnu (5. –11.10. 2015)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

 

 

 Den

Pouchov

Rožberk

  5.10.

 Po

7,30

 

17,00

Za živé a + Františky, ten celý rod a duše v očistci

  6.10.

 Út

12,30

Za farnost

 

 

  7.10.

 St

18,00

 

18,00

Za živé a + z rodiny Holých a Metelkových

  8.10.

 Čt

18,00

 

17,00

 

  9.10.

 Pá

18,00

Za manžele Volfovy

17,00

Za paní Vejrovou a její služby v Kapličce

10.10.

 So

-----

 

-----

 

11.10.

 Ne

    8,00

Za živé a +z rodiny Vlachovy, Hurdálkovy a Bielikovy

  9,30

Za + Marii a Václava Konečných,  jejich rodiče, sourozence, děti, vnuky a za milost obrácení pro živé členy rodiny

11.10.

Ne

8,00

Jan Mádlík senior

Jan Mádlík junior

Jaroslava Čiháčková

9,30

Milena Kuchařová

Stanislava Poznarová

Zdeněk Krám

Čísla písní k liturgii

904

 

 

   Úklid kostela

III. skupina

 

III. skupina