• Poděkování všem – kdo dnes přispěli do sbírky na plošné pojištění kostelů a far v naší diecézi.
  • V tomto týdnu si připomínáme – zítra v pondělí je slavnost Zvěstování Páně, příští neděle je 4. neděle postní. Křížové cesty jsou ve všední dny v obou kostelích.
  • Zasedání Ekonomické rady farnosti - ve středu 20. března se na Pouchově uskutečnilo setkání Ekonomické rady naší farnosti. V programu jednání byly projednávány smlouvy s různými firmami. Projednáván byl také plán oprav a úprav kaple Panny Marie na Rožberku, ve které si v srpnu 2023 připomeneme 100 let od jejích od jejího vysvěcení královéhradeckým biskupem Mons. Karlem Kašparem.
  • Mše svatá v Domě Matky Terezy – bude sloužena v pondělí od 15,45 hodin. Po mši svaté je vždy příležitost pohovořit si s účastníky této bohoslužby při kávě nebo čaji.
  • Adorace a modlitba za český národ a mír ve světě - Diecézní centrum pro seniory srdečně zve seniory a další zájemce k adoraci a ke společné modlitbě s Mons. Josefem Sochou za český národ a mír ve světě. Modlitební setkání se uskuteční v úterý 26. března 2019 od 10 hodin v kapli sv. Vojtěcha v Novém Adalbertinu. Těšíme se na setkání s vámi.

Bohoslužby v příštím týdnu od (25. – 31. 3. 2019)

Na dobrý úmysl

Za dar víry pro děti

a vnoučata a za živé