• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve, ve čtvrtek je památka sv. Jana Boska, kněze, pátek je první pátek, zasvěcený úctě Božského Srdce Páně, v sobotu je svátek Uvedení Páně do chrámu. Při večerní mši svaté bude žehnání hromniček a průvod kostelem, příští neděle je 4. v liturgickém mezidobí.
  • Mše svatá v azylovém domě Matky Terezy – bude zítra – v pondělí od 16 hodin ve víceúčelovém sále v 1. patře. Po bohoslužbě bude již tradiční debata s tamními obyvateli spojená s malým pohoštěním. Srdečně zveme i vás - farníky.
  • Návštěva starých a nemocných farníků v jejich domovech – se uskuteční v pátek v dopoledních hodinách v předem dohodnutých časech.
  • Setkání Bohu zasvěcených řeholníků a řeholnic - v sobotu 2. února 2019. Mše svatá začíná v 9,30 hodin v kapli sv. Klementa žehnáním svící, pak průvod do katedrály, kde od 9 hodin pokračuje mše svatá, které je možné se zůčastnit. V 11,15 hod.v přízemí biskupství - pro řeholníky přednáška P. Prof. Pavla Ambrose SJ

 

Bohoslužby v příštím týdnu od (28. 1. – 3. 2. 2019)

 Den

Pouchov

Rožberk

28.1.

Po

7,30

Za +Růženu Zikánovou

a Františka Novotného

17,00

Za Boží požehnání a dar víry pro dceru a její rodinu

29.1.

Út

-----

 

------

 

30.1.

St

18,00

 

17,00

Za dar víry a Boží pomoc pro syna a jeho rodinu

31.1.

Čt

18,00

 

17,00

Za Neila Wayman, zdraví, Boží ochranu a požehnání

 1.2.

18,00

Za nová kněžská

a duchovní povolání

17,00

Za +Růženu Zikánovou

2.2.

So

18,00

Za farnost

17,00

Za Ludmilu a Oldřicha Ondráčkovy

3.2.

Ne

8,00

Za +manžele Josefa

a Marii Rýznarovy

  9,30

Za +rodiče, živé a +z rodiny a duše v očistci

Lektoři

Ne

 

Marie Košňarová

Jana Portyková

Helena Baigerová

Ne

Pavel Hesoun

Marie Hesounová

Stanislava Kozáková

Čísla písní k liturgii

513

 

 

Úklid kostela