• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve, ve čtvrtek je památka sv. Jana Boska, kněze, pátek je první pátek, zasvěcený úctě Božského Srdce Páně, v sobotu je svátek Uvedení Páně do chrámu. Při večerní mši svaté bude žehnání hromniček a průvod kostelem, příští neděle je 4. v liturgickém mezidobí.
  • Mše svatá v azylovém domě Matky Terezy – bude zítra – v pondělí od 16 hodin ve víceúčelovém sále v 1. patře. Po bohoslužbě bude již tradiční debata s tamními obyvateli spojená s malým pohoštěním. Srdečně zveme i vás - farníky.
  • Návštěva starých a nemocných farníků v jejich domovech – se uskuteční v pátek v dopoledních hodinách v předem dohodnutých časech.
  • Setkání Bohu zasvěcených řeholníků a řeholnic - v sobotu 2. února 2019. Mše svatá začíná v 9,30 hodin v kapli sv. Klementa žehnáním svící, pak průvod do katedrály, kde od 9 hodin pokračuje mše svatá, které je možné se zůčastnit. V 11,15 hod.v přízemí biskupství - pro řeholníky přednáška P. Prof. Pavla Ambrose SJ

Bohoslužby v příštím týdnu od (28. 1. – 3. 2. 2019)

Za +Růženu Zikánovou

a Františka Novotného