Farní ohlášky:

·      V tomto týdnu si připomínáme – ve čtvrtek je památka sv. Antonína, opata, v pátek je památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, začíná týden modliteb za jednotu křesťanů (viz str. 3 zpravodaje), příští neděle je 2. v liturgickém mezidobí.

·      Aktuální modlitební záměr - celosvětové sítě duchovního propojení s papežem Františkem pro měsíc leden 2019: Pamatujme prosím na nejmladší misionáře, aby se stali statečnými pro Krista a svědčili o evangeliu v rodině, ve škole i místech zábavy.

·      Net For God – pozvánka k promítání filmového dokumentu „Svědci největší lásky“. Tento film byl natočen při příležitosti blahořečení 19 alžírských mučedníků, které proběhlo v alžírském Oranu 8. prosince 2018. Nikdo nemá větší lásku než ten, kdo za své přátele položí svůj život (Jan 15,13). Promítat budeme ve čtvrtek od 19,30 hodin na pouchovské faře. Po filmu bude debata o významu křesťanské oběti, inspirované obětí samotného Ježíše Krista. Na závěr se společně pomodlíme za pokoj a mír ve světě. Malé občerstvení je zajištěno.

·      Pozvánka na spolkový ples v sobotu 19. ledna od 20 hodin do katolického domu na Pouchově. Bohatá tombola, bohaté občerstvení.

Bohoslužby v příštím týdnu od (14. – 20. 1. 2019)

Za rodinu Krajčovu

a Sommerovu a za návrat (nalezení) ztraceného zetě

Za nemocnou švagrovou