Farní ohlášky:

 

·      V tomto týdnu si připomínáme – ve čtvrtek je památka sv. Antonína, opata, v pátek je památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů, začíná týden modliteb za jednotu křesťanů (viz str. 3 zpravodaje), příští neděle je 2. v liturgickém mezidobí.

·      Aktuální modlitební záměr - celosvětové sítě duchovního propojení s papežem Františkem pro měsíc leden 2019: Pamatujme prosím na nejmladší misionáře, aby se stali statečnými pro Krista a svědčili o evangeliu v rodině, ve škole i místech zábavy.

·      Net For God – pozvánka k promítání filmového dokumentu „Svědci největší lásky“. Tento film byl natočen při příležitosti blahořečení 19 alžírských mučedníků, které proběhlo v alžírském Oranu 8. prosince 2018. Nikdo nemá větší lásku než ten, kdo za své přátele položí svůj život (Jan 15,13). Promítat budeme ve čtvrtek od 19,30 hodin na pouchovské faře. Po filmu bude debata o významu křesťanské oběti, inspirované obětí samotného Ježíše Krista. Na závěr se společně pomodlíme za pokoj a mír ve světě. Malé občerstvení je zajištěno.

·      Pozvánka na spolkový ples v sobotu 19. ledna od 20 hodin do katolického domu na Pouchově. Bohatá tombola, bohaté občerstvení.

 

 

Bohoslužby v příštím týdnu od (14. – 20. 1. 2019)

 

 Den

Pouchov

Rožberk

 

14.1.

Po

7,30

Za rodinu Krajčovu

a Sommerovu a za návrat (nalezení) ztraceného zetě

17,00

Za nemocnou švagrovou

 

15.1.

Út

------

 

------

 

 

16.1.

St

18,00

Za duše v očistci

17,00

Za živé a +z rodiny Metelkovy a Hojných

 

17.1.

Čt

18,00

Za rodinu Pařízkovu

a duše v očistci

17,00

Na poděkování za dožitá léta

 

 18.1.

18,00

Za farnost

17,00

Za dar víry pro děti a vnoučata a za živé a +z rodin

 

19.1.

So

18,00

Za +Zdeňka Kašpara,

za Ladislava Šrámka

a +členy rodiny Dostálovy

17,00

Za zdraví a Boží ochranu Otce Jamese Kirby

 

20.1.

Ne

8,00

Za živé a +z rodiny Portykovy a Gabrielovy

  9,30

Za živé a +z rodiny

 

Lektoři

Ne

 

Petra Petrová

Josef Jíša

Jan Mádlík sn.

Ne

Jitka Bartošová

Marie Bártová

Zdeněk Krám

 

Čísla písní k liturgii

425

 

 

 

Stanislava Kozáková

Úklid kostela

 

 

 

 

Ing. Pavel Hesoun