Farní ohlášky:

·      V tomto týdnu si připomínáme – v úterý je slavnost Narození Páně, ve středu svátek sv. Štěpána, prvomučedníka, ve čtvrtek svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty (v závěru mše svaté bude žehnáno víno), v pátek je svátek sv. Mláďátek, prvomučedníků, příští neděli budeme slavit svátek Svaté rodiny Ježíše, Marie a Josefa. (při mši svaté bude možnost obnovy manželských slibů přítomných manželů).

·      Příležitost ke svátosti smíření – pro ty, kteří se včera nedostali ke svatosti smíření do katedrály, bude dnes odpoledne od 15 hodin v pouchovském kostele. Zpovídat budou - P. Adrian Kostilnik a P. Miloslav.

·      Poděkování všem – kteří v pátek a včera – v sobotu – přišli pomoci s vánoční výzdobou našich dvou kostelů – na Rožberku i na Pouchově.

·      Pozvěte – své sousedy na půlnoční mši svatou. Pozvánky jsou na stolečku. Můžete jim zároveň přinést i betlémské světlo na štědrovečerní stůl. (Služba v kostele na Štědrý den)

Bohoslužby v příštím týdnu od (24. – 30. 12. 2018)

Za +Karla Horáka a manželku, za Jaromíra Landovského a jeho dceru Ivu

----------