• V tomto týdnu si připomínáme v pondělí je památka sv. Františka Xaverského, kněze, v úterý je památka sv. Barbory, panny a mučednice, ve čtvrtek je památka sv. Mikuláše, biskupa, v pátek je památka sv. Ambrože, biskupa a učitele církve, v sobotu je slavnost Panny Marie, počaté bez poskvrny prvotního hříchu, příští neděle je 2. neděle adventní.
  • Celou dobu adventní – máme prožívat s vnitřní usebraností a touhou po Kristu. V době adventní se má oltář zdobit květinami se střídmostí, která odpovídá povaze této doby a která by nepředcházela plnou radost Narození Páně.
  • Rorátní mše svaté – budou na Pouchově v prosinci (začínáme 3. prosince, pak 10. prosince a končíme v pondělí 17. prosince) vždy v pondělí od 7 hodin ráno.
  • Návštěva farníků – v jejich domovech bude na první pátek v dopoledních hodinách.
  • Setkání Net for God – se uskuteční ve čtvrtek na Pouchově od 19,30 hodin. Přijďte.
  • Na bibli – jsme při dveřní sbírce vybrali 7 815 Kč. Peníze byly odeslány. Děkujeme.
  • Adventní duchovní obnova – proběhne 14. a 15. prosince v Novém Adalbertiunu. Povede ji P. ThLic. Prokop Brož, Th.D. na téma: „Přijde, přijde vykupitel.“ Ostatní informace na plakátku na vývěsce.

Bohoslužby v příštím týdnu od (3. – 9. 12. 2018)

Za Annu Bernášovou

a příslušníky toho rodu