Farní ohlášky:

 

·      Tento týden si připomínáme – v úterý je památka sv. Jana Nepomuka Neumanna, ve čtvrtek je památka sv. Aloise z Gonzagy, řeholníka, v neděli je slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

·      Farní den – příští neděli proběhne již tradiční farní den naší farnosti. Společná mše svatá bude sloužena v 10 hodin ve farním kostele na Pouchově. Po ní bude pokračovat program (uveden na plakátku). Ještě dnes je možné po mši svaté se přihlásit ke společnému obědu. Srdečně zveme.

·      Sbírka na Charitu – se uskuteční příští neděli při všech bohoslužbách.

·      Poslední Vikariátní setkání mladých - Královehradecký vikariát zve všechny mladé na poslední VIKARIÁTNÍ SETKÁNÍ MLADÝCH v tomto školním roce, které se bude konat v pátek 22. června 2018 od 18:30 na Novém Hradci Králové. Více informací naleznete na plakátku.

·      DIECÉZNÍ LETNÍ TANČÍRNA  - Královéhradecká Diecéze zve všechny mladé do Bystrého v Orlických horách, kde se bude 23. června 2018 Tančírna konat   Akce je určena pro  mládež od 15 let, kteří rádi tančí. Podrobnosti na plakátku. Srdečně zveme.

 

          Bohoslužby v příštím týdnu od (18. – 24. 6. 2018)

 Den

Pouchov

Rožberk

18.6.

 Po

7,30

Na dobrý úmysl dárce a za duše v očistci

17,00

Za evangelizační kursy ALFA

19.6.

 Út

------

 

------

 

20.6.

 St

18,00

Na poděkování za prokázaná dobrodiní a modlitby za uzdravení

17,00

Za spásu duše P. Pavla Hájka

    21.6.

 Čt

18,00

Na dobrý úmysl dárce

17,00

Za živé a +z rodiny Novotných a Jonových

  22.6.

 

18,00

Za +Josefa a Miladu Němečkovy ze Slatiny

17,00

Za +rodiče Hejzlarovy, Micherovy, manželku Marii a její sestru Annu

23.6.

 So

18,00

Za farnost

17,00

Za duše v očistci

24.6.

 Ne

   10,00

Za +c.Františka Duška

------

 

Lektoři

Ne

 

Jan Mádlík sen.

Jan Mádlík jun.

Marie Košňarová

 

Stanislava Kozáková

Pavel Hesoun

Marie Hesounová

Čísla písní k liturgii

 

 

 

Úklid kostela