Farní ohlášky:

·      Tento týden si připomínáme – v úterý je památka sv. Jana Nepomuka Neumanna, ve čtvrtek je památka sv. Aloise z Gonzagy, řeholníka, v neděli je slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

·      Farní den – příští neděli proběhne již tradiční farní den naší farnosti. Společná mše svatá bude sloužena v 10 hodin ve farním kostele na Pouchově. Po ní bude pokračovat program (uveden na plakátku). Ještě dnes je možné po mši svaté se přihlásit ke společnému obědu. Srdečně zveme.

·      Sbírka na Charitu – se uskuteční příští neděli při všech bohoslužbách.

·      Poslední Vikariátní setkání mladých - Královehradecký vikariát zve všechny mladé na poslední VIKARIÁTNÍ SETKÁNÍ MLADÝCH v tomto školním roce, které se bude konat v pátek 22. června 2018 od 18:30 na Novém Hradci Králové. Více informací naleznete na plakátku.

·      DIECÉZNÍ LETNÍ TANČÍRNA  - Královéhradecká Diecéze zve všechny mladé do Bystrého v Orlických horách, kde se bude 23. června 2018 Tančírna konat   Akce je určena pro  mládež od 15 let, kteří rádi tančí. Podrobnosti na plakátku. Srdečně zveme.

Bohoslužby v příštím týdnu od (18. – 24. 6. 2018)

Na dobrý úmysl dárce a za duše v očistci

Za evangelizační kursy ALFA

Na poděkování za prokázaná dobrodiní a modlitby za uzdravení