• Tento týden si připomínáme – v pondělí je svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, ve středu je svátek sv. Marka, evangelisty, příští neděle je 5. neděle velikonoční.
  • Pan kardinál Dominik ve farnosti – v sobotu 28. dubna přijde do naší farnosti poděkovat za dar života pan kardinál Dominik. Mše svatá započne v 9,30 hodin dopoledne, po mši svaté bude možné se s panem kardinálem pozdravit. Poté stráví (podle svého přání) pár vzácných okamžiků s nejbližšími farníky a přáteli na pouchovské faře. Všichni jste na bohoslužbu v kostele srdečně zváni.
  • Svatovojtěšská pouť na Libici - pojďme a putujme společně ke kořenům naší víry... dne 28.4. 2018, kostel sv. Vojtěcha na Libici; Slavníkovské hradiště. Program: 9.15 h. modlitba za vlast, 10.00 h. Mše svatá, celebruje Mons. Jan Vokál, biskup královéhradecký. Po bohoslužbě modlitební cesta na Slavníkovské hradiště s prosbami za Královéhradeckou diecézi a nová duchovní povolání.
  • Připravujeme diecézní setkání ministrantů - zveme všechny, chlapce i děvčata, kteří se podílejí na liturgické službě, do Litomyšle. Diecézní setkání ministrantů v Litomyšli se uskuteční 2. června. Letošní motto setkání: Tajemství biskupa z Litomyšle. Program: 09:30 - zahájení (farní zahrada) 14:30 - mše svatá s Mons. Janem Vokálem, biskupem královéhradeckým 16:00 - předpokládaný konec. Hlaste se na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Omezení počtu bohoslužeb P. Miloslav bude v době od 26. 4. - 5. 5. na dovolené. Sledujme pořad a čas bohoslužeb ve zpravodajích.

 

Bohoslužby v příštím týdnu od (23. – 29. 4. 2018) 

 

 Den

Pouchov

Rožberk

23.4.

 Po

7,30

Za syny Davida a Františka, za dobrodince a na úmysly matek

17,00

Za dar víry pro dceru

a její rodinu

24.4.

 Út

-------

 

------

 

25.4.

 St

18,00

Za rodinu Pavlišovu

a Zemanovu, a za živé a +členy rodiny

17,00

Za +paní učitelku

a za Vaška

26.4.

 Čt

------

 

17,00

Za zdraví Petra

  27.4.

 Pá

------

 

17,00

Bohoslužba slova

28.4.

 So

9,30

Kard. Dominik Duka

------

 

29.4.

 Ne

   8,00

Za + Miroslava Malečka rodiče a sourozence

 9,30

Za živé a + z rodiny Kozákovy a Grófovy

Lektoři

Ne

 

Marie Košňarová

Iva Fendrychová

Helena Baigerová

 

Marie Bártová

Petr Rusek

Jitka Bartošová

Čísla písní k liturgii

408, 407

 

 

Úklid kostela