• Tento týden si připomínáme – v pondělí je svátek sv. Matěje, apoštola, ve středu je svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech, příští neděli oslavíme Slavnost Seslání Ducha svatého.
  • Setkání pastorační rady farnosti – úterý v 19,30 hodin ve farním sále na Pouchově. Je možné do úterního odpoledne posílat poštou nebo emailem své připomínky a žádosti na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Pouť k sv. Janu Nepomuckému – středa 18,30 hodin v kostele bývalého semináře vedle CZŠ. Srdečně zveme. Z toho důvodu nebude sloužena večerní mše svatá na Pouchově.
  • Promítání dokumentu Net for God – ve čtvrtek od 19,30 ve farním sále na Pouchově. Přijďte shlédnout zajímavý dokument a pobesedovat o jeho obsahu. Těšíme se na Vás. Malé občerstvení připraveno.
  • Setkání františkánské rodiny – se uskuteční v pátek od 15,30 hodin na faře na Pouchově. Bude zakončeno mší svatou ve farním kostele.
  • Sbírka na pastorační aktivity – se uskuteční příští neděli při mši svaté.
  • K dnešnímu svátku našich maminek – přejeme a vyprošujeme jim vše potřebné.

Bohoslužby v příštím týdnu od (14. - 20. 5. 2018)

Na dobrý úmysl

Za + paní Zilvarovou, + manžela a za živé členy rodiny

Za + Jaroslava Kolmana