• Tento týden si připomínáme – v úterý je památka P. Marie, Prostřednice všech milostí, ve čtvrtek je Slavnost Nanebevstoupení Páně, příští neděle je 7. neděle velikonoční.
  • Májové pobožnosti – ve farnosti budou vždy po mši svaté (mimo neděli), jak tomu bývalo v minulých létech. Nejbližší májová pobožnost bude dnes v neděli od 15 hodin na Rožberku.
  • Setkání seniorů farnosti – ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Setkání bude zakončeno májovou pobožností a mší svatou v kostele.
  • Návštěva starých a nemocných farníků – se uskuteční v pátek v dopoledních hodinách dle domluveného času.
  • Mons. Josef Kajnek – pomocný biskup královéhradecký, bude v sobotu od 9 hodin ve farním kostele na Pouchově, se svými příbuznými a společně se mnou, sloužit mši svatou na poděkování za dar života. Jsme srdečně zváni. Večerní mše svatá v 18 hodin nebude sloužena.

Bohoslužby v příštím týdnu od (7. - 13. 5. 2018)

Za + manžela Miroslava, snachy, sestry a rodiče z obojí strany

Za + rodiče Žofii a Emanuela Prokopovy a bratra Bohumíra

Za + Jaroslava Hostinského