Návštěva pana kardinála Duky

Milí bratři a sestry,

po poradě s naší Pastorační radou jsem pozval na neděli 30. dubna 2023 do naší farnosti pana kardinála Dominika Duku. Bude to krátce poté, co oslaví své osmdesáté narozeniny. Naše farnost je jeho rodištěm a on sem rád přichází. Měl tu svou primici a na našem hřbitově má pochované rodiče, tedy má zde své kořeny. Možná si někteří vzpomínáte na setkání před deseti lety. Letos bude program podobný, to znamená mše svatá ve farním kostele v deset hodin a pak setkání v Katolickém domě, které bude spojené se společným jídlem. Tak jako v případě farního dne vás v té souvislosti požádáme, abyste se ke společnému obědu přihlásili, abychom mohli vše dobře připravit. Také vás poprosíme, abyste přispěli k uhrazení nákladů s tím spojených. Věřím, že toto lidské i duchovní setkání nás všechny povzbudí a jubilantovi udělá radost. Proto ještě prosím o modlitbu, abychom byli vnímaví jeden pro druhého, a tak prožívali setkání, která nás obohatí.

P. Jiří Heblt