Farní ohlášky:

·         Tento týden si připomínáme – v úterý je památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve, ve středu je svátek Povýšení svatého kříže, ve čtvrtek je památka Panny Marie Bolestné, v pátek je památka sv. Ludmily, mučednice, příští neděle je 25. v liturgickém mezidobí

·         Sbírka na církevní školství – v neděli 18. 9. při všech bohoslužbách. Viz plakátek.

·         Setkání NET for God – ve čtvrtek od 19,45 hodin ve farním sále na Pouchově.

·         Farní pouť na poutní místo P. Marie u Králík – se uskuteční příští neděli. Ostatní na vývěsce. V 8 hodin ráno na Pouchově bude sloužena mše svatá pro ty, kteří na pouť nejedou. Informace u pana varhaníka Mgr. Matěje Havla.

·         Pastorační rada farnosti – se na své jednání sejde ve středu 21. 9. od 19,30 hodin, jak bylo předem naplánováno.

·         Dovolená P. Miloslava – bude od 9. – 18. září včetně. Z toho důvodu budou ve farnosti omezeny bohoslužby.

Bohoslužby v příštím týdnu (12. – 18. 9. 2016)

Za rodiče Jana a Ludmilu Vendolských

a ten celý rod