Farní ohlášky:

·         Tento týden si připomínáme – v úterý je památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka, ve středu je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, příští neděle je 14. v liturgickém mezidobí.

·         Sbírka na charitu – společně jsme vybrali 9 100 Kč. Děkujeme všem dárcům.

·         Mše svatá v DMT – bude sloužena ve čtvrtek od 15,45 hodin. Vstup volný.

·         Mše svatá v katedrále - Bitva 1866: zádušní mše za padlé Hradec Králové se připravuje na vzpomínkové akce u příležitosti 150. výročí bitvy u Sadové. Odehrála se na počátku léta 1866 a vyžádala si tisíce lidských obětí. Do programu vzpomínkových akcí je proto zařazena také mše svatá v katedrále Svatého Ducha v Hradci Králové, kterou bude v sobotu 2. července ve 14 h sloužit, za účasti zástupců českých i zahraničních biskupství, sídelní biskup Jan Vokál. V neděli 3. července pak v 18 h odslouží zádušní mši svatou za padlé vojáky v kostele Proměnění Páně na Chlumu pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP.

·         Pozvání na zpívané nešpory naší kapituly SD – v neděli od 17,30 hodin do katedrály.

·         Příští zpravodaj vyjde – až v neděli 11. září. Podrobný rozvrh bohoslužeb pro prázdninové měsíce červenec a srpen bude pro celý Hradec Králové a okolí vyvěšen na Rožberku i Pouchově na vývěsce, vzhledem k dovoleným kněží budou bohoslužby ještě upřesněny na jednotlivých kostelích, prosíme, pozorně si vše přečtěte na zpřesňujících tabulkách. Děkujeme.

Bohoslužby v příštím týdnu (27. 6. – 3. 7. 2016)

Na dobrý úmysl

Za duše v očistci

Za +Marii Ondrákovou

Za + manžela Pavla, dceru Petru a živé členy rodiny

Na poděkování za dožitá léta s prosbou o další  Boží pomoc a dar víry pro celou rodinu

Pá

Za +Zdeňka Kašpara

a za rodinu Kašparovu, Dostálovu a Šrámkovu

Za +Ludmilu Havlovou

Za + z rodiny Moravcovy a Kvěchovy

Veronika Horejšová

Jitka Benešová

Rudolf Pastuszek

Prosíme lektory, aby se hlásili před mší sv.

v sakristii kapličky

Skupina VII.