·          V tomto týdnu si připomínáme – v pondělí je vzpomínka na všechny věrné zemřelé, v úterý je památka sv. Martina de Porres, řeholníka, ve středu je památka sv. Karla Boromejského, biskupa, pátek je první pátek v měsíci, zasvěcený úctě Božského Srdce Páně, v sobot je památka P. Marie, příští neděle je 32. v liturgickém mezidobí.

·          Nedělní mše svaté online – vysíláme přes YouTube, kanál Miloslav Šiffel (https://www.youtube.com/channel/UCt7M6BQAjWGvuB9Zd1saRqg

·          Mše svatá v den vzpomínky – na všechny věrné zemřelé (2. listopadu) bude přes internet od 18 hodin přenášena z pouchovského kostela jako v předcházející neděli 1. listopadu. Kód (webový odkaz) ke připojení bude zaslán přede mší svatou na Vaše emailové adresy. Pokusíme se přenášet i bohoslužbu na hřbitově. Ti, kterým to zdravotní stav dovolí, mohou v době večerní bohoslužby stát u hrobů svých drahých nebo hrobů kolem kříže, a tak se bohoslužby zúčastnit (ne tedy shromážděni kolem kříže).

Bohoslužby v příštím týdnu od (2. – 8. 11. 2020)

Den

Pouchov

Rožberk

2.11.

Po

18,00

Za duše v očistci

------

 

3.11.

Út

------

 

------

 

4.11.

St

17,00

Soukromá modlitba

do 18 hodin, podávání eucharistie v 17,30 a 17,55 hodin. Možnost sv. smíření

------

 

5.11.

Čt

------

 

------

 

6.11.

------

 

16,00

Soukromá modlitba

do 17 hodin, podávání eucharistie v 16,30 a 16,55 hodin. Možnost sv. smíření

7.11.

So

------

 

------

 

8.11.

Ne

 8,00

Za +manžela, rodiče Flídrovy a Košňarovy

a duše v očistci

------

 

Lektoři

Ne

 

 

Ne

 

Čísla písní k liturgii

519

 

519