·          V tomto týdnu si připomínáme – v úterý je svátek Narození Panny Marie, v sobotu je památka Jména Panny Marie, příští neděle je 24. v liturgickém mezidobí.

·          Setkání seniorů – poprázdninové setkání seniorů nejen naší farnosti, ve kterém oslavíme jubilanty, budeme se informovat o novinkách ze života diecéze, připravovat na diecézní setkání seniorů 1. října, společně se modlit a slavit mši svatou. Toto setkání bude ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově.

·          Setkání františkánské rodiny – bude v pátek od 15,30 hodin ve farním sále. V 18 hodin bude zakončeno mší svatou v kostele sv. Pavla.

·          Vyučování náboženství – pokud vaše děti nechodí do církevních škol a máte zájem o vyučování náboženství, přihlaste se u P. Miloslava. Jedná se především o ZŠ ve Věkoších a ZŠ na Slezském Předměstí.

·          Svatba Jana Horejše – v sobotu 12. září bude P. Miloslav společně s P. Františkem Makovcem oddávat v Ohrozimi u Prostějova našeho farníka a bývalého ministranta Jana Horejše se slečnou Noemi Bernadetou Paláskovou z Olomouce. Prosíme o modlitby o požehnání pro tyt dva mladé lidi. Z toho důvodu nebudou v sobotu na Rožberku a Pouchově slouženy mše svaté.

·          Dovolená P. Miloslava – bude v týdnu od 14. – 20. září. V tyto dny jej bude zastupovat hlavně ing. Zdeněk Novák z Pražského Předměstí, nebo i ostatní kněží z Hradce Králové (P. František Hladký nebo P. Prokop Brož).

Bohoslužby v příštím týdnu od (7. – 13. 9. 2020)

Za živé a + z rodiny Buzmovy a Podzimkovy

Setkání kněží DM

Na poděkování Panu Ježíši a Panně Marii