Farní ohlášky:

• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka sv. Markéty Skotské, v úterý je památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice, ve středu je památka Posvěcení římských bazilik sv. apoštolů Petra a Pavla, v sobotu je památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě, příští neděli budeme slavit Slavnost Ježíše Krista, Krále, pobožnost etc.
  • Mše svatá s katechezí pro mládež – bude ve čtvrtek při večerní mši svaté. Téma katecheze: slavení svátosti smíření II.
  • Net for God – ve čtvrtek od 19,30 hodin ve farním sále na Pouchově. Film „Pokojná revoluce“ o sjednocení rozděleného Německa v říjnu 1990. Po promítnutí následuje debata. Setkání je spojeno s malým občerstvením. Srdečně zveme. Více na plakátku.
  • Kaplan pro mládež našeho vikariátu - Vážení duchovní správcové, za účelem bližšího seznámení katolických mládežníků Hradce Králové pořádá hradecká mládež následující akci. Prosíme, abyste o ní informovali následující větou: Hradecká katolická mládež srdečně zve všechny mladé od čtrnácti let na venkovní hru, sraz je tento pátek 20.11. 2015 v 18 hodin před katedrálou.  Děkuji. Tomáš Enderle.

Bohoslužby v příštím týdnu (16. – 22. 11. 2015)

Za živé a +z rodiny Vernerovy

Za + rodiče a sourozence