• V tomto týdnu si připomínáme – v pátek je výroční den zvolení papeže Františka (7 let od zvolení), příští neděle je 3. neděle postní.
  • Příběh P. Josefa Toufara – inspiruje i dnes. O příběhu umučeného číhošťského kněze Josefa Toufara se zajímá značná část veřejnosti, a proto se v minulých dnech konala nejedna vzpomínková akce, konference či přednáška jako připomínka 70 let od jeho mučednické smrti. Veřejnost zveme na přednášku P. Tomáše Petráčka, postulátora beatifikačního procesu P. Toufara, která se uskuteční 12. března v Hradci Králové, v budově krajského úřadu v sále zastupitelstva od 17.00 hodin.
  • Moravské pašije – obracím se na Vás jménem Křesťanského akademického klubu Salaš. Ve středu 11. března k nám zavítá známé divadlo Víti Marčíka, které zahraje Moravské pašije (ve 20:45 v kostele Nanebevzetí Panny Marie na Velkém náměstí v H.Král.). Anežka Hunalová, předsedkyně, Křesťanský akademický klub Salaš, mobil: 731543 538, www.salas.hk
  • Dovolená P. Miloslava – v příštím týdnu. V případě nutnosti se, prosím, obracejte na P. Zdeňka Nováka u Pražského předměstí, který mne zastupuje, nebo na kteréhokoliv kněze v Hradci Králové (www.bihk.cz/osoby).

Bohoslužby v příštím týdnu od (9. – 15. 3. 2020) 

Den

Pouchov

Rožberk

9.3.

Po

------

 

17,00

Ke cti Ducha svatého

a sv. Judy Tadeáše s prosbou o pomoc

při náročné zkoušce

a vyřešení těžké situace

10.3.

Út

------

 

------

 

11.3.

St

------

 

------

 

12.3.

Čt

------

 

------

 

13.3.

------

 

------

 

14.3.

So

------

 

------

 

15.3.

Ne

  8,00

Za Josefa Doležala,

syna, manželku a rodiče

9,30

Za živé a +z rodiny Karáskovy a Novotných

Lektoři

Ne

 

Hana Špatenková

Ludmila Černá

Kristýna Petrová

Ne

Lukáš Kyrian

Stanislava Poznarová

Petr Rusek

Čísla písní k liturgii

301

 

301