Farní ohlášky:

• Tento týden si připomínáme – v pondělí je vzpomínka na všechny věrné zemřelé, ve středu je památka sv. Karla Boromejského, biskupa, příští neděle je 32. v liturgickém mezidobí. Podmínky pro získání plnomocných odpustků pro naše zemřelé byly uvedeny v předminulém a minulém zpravodaji.
  • Mše sv. Katedrální kapituly SD za naše zemřelé – bude sloužena zítra – v pondělí – od 7,30 hodin u nás na Pouchově. Hlavním celebrantem bude Mons. Josef Kajnek. Po ní bude krátká pobožnost na hřbitově. Srdečně zveme každého z Vás.
  • Mše sv. s katechezí pro mládež – vždy ve čtvrtek mimo 2. čtvrtek (kdy je setkání seniorů), pokračují katecheze pro mladé od 10 let při mši svaté od 18 hodin. Je to nabízená možnost pro vaše děti, milí rodiče. Zamyslete se nad tím, jakou kvalitu má momentální náboženská výuka vašich dětí, jste za ni před Bohem sami odpovědni.
  • Návštěva starých a nemocných – se uskuteční na první pátek tohoto měsíce v dopoledních hodinách.

Bohoslužby v příštím týdnu (2. – 8. 11. 2015)

Na úmysl papeže

Na úmysl papeže

Za duše v očistci