• V tomto týdnu si připomínáme - ve středu je připomínka sv. Kazimíra, pátek je první pátek v měsíci, zasvěcený úctě Božskému Srdci Páně, v sobotu je připomínka sv. Perpetuy a Felicity, mučednic, příští neděle je 2. neděle postní.
  • Sbírka Svatopetrský haléř – společně jsme vybrali a odeslali svatému Otci Františkovi 12 765 Kč. Všem přispívatelům upřímně děkujeme.
  • Návštěva starých a nemocných farníků v jejich domovech – se uskuteční na první pátek v dopoledních hodinách podle předem dohodnutého času.
  • Pozvánka - křesťanský akademický klub Salaš Vás srdečně zve na Talk show, která se bude konat 4. 3. od 20,45 hodin v Novém Adalbertinu.  Půjde o diskuzi mezi Martinou Viktorií Kopeckou, farářkou Církve československé husitské a Davidem Mackem, katolíkem, sociologem, terapeutem. O jejich odlišných pohledech na život, církev, cesty a setkání atd. Za organizaci: Anežka Hunalová, předsedkyně.   
  • Pozvánka na zpívané nešpory - dnes v neděli večer od 17,30 hodin v katedrále sv. Ducha.
  • Připomínka 100. výročí narození arcibiskupa Karla Otčenáška – v sobotu 18. dubna 2020 v 15 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Hradci Králové bude sloužena mše svatá při příležitosti 100. výročí narození Karla Otčenáška. Hlavní celebrant: Mons. Josef Kajnek, světící biskup, kazatel: mons. Josef Socha. Srdečně všechny zveme. 

Bohoslužby v příštím týdnu od (2. – 8. 3. 2020)

 

Den

Pouchov

Rožberk

2.3.

Po

7,30

Za syny Davida a Františka

a na úmysly matek

17,00

Za dar víry pro děti

a vnoučata a za živé

a zemřelé z rodin

3.3.

Út

12,30

Setkání kněží DM

------

 

4.3.

St

18,00

 

17,00

Za zdraví a  Boží ochranu O. Michaela Branche

5.3.

Čt

18,00

Na dobrý úmysl dárce

17,00

Za zdárný průběh operace pro dceru

6.3.

18,00

 

17,00

Za +manžela a syna

a za živé a +z rodiny

7.3.

So

18,00

Za farnost

17,00

Za +Miroslava Krejcara

8.3.

Ne

  8,00

Za +manžela, rodiče Flídrovy

a Košňarovy, za Boží pomoc

a ochranu P. Marie pro rodinu

9,30

Za živé a +z rodiny Grofovy, Houfovy, Konečných a Kozákovy

Lektoři

Ne

 

Jaroslava Vojáčková

Jiří Vojáček

Hana Špatenková

Ne

Marie Bártová

Zdeněk Krám

Jitka Bartošová

Čísla písní k liturgii

301

 

301