Farní ohlášky:

• Tento týden si připomínáme – ve středu je svátek sv. Šimona a Judy, apoštolů, v pátek je svátek Výročí posvěcení katedrály v Hradci Králové, příští neděli budeme slavit Slavnost všech svatých.
  • Sbírka na misie – v naší farnosti se minulou neděli vybralo 13 050 Kč. Děkujeme.
  • Setkání terciářů sv. Františka z Assisi – se uskuteční v pátek odpoledne. Bude zakončeno mší svatou v 18 hodin ve farním kostele sv. Pavla ap. na Pouchově.
  • Exercicie duchovního správce – P. Miloslav bude od pondělí do pátku na duchovních cvičeních. Sledujme, prosím, časy bohoslužeb ve zpravodaji.
  • Pozvání na zpívané nešpory naší kapituly - v neděli od 17, 30 hodin do katedrály.

Bohoslužby v příštím týdnu (26. 10. – 1. 11. 2015)

Pá

Za +rodiče, manžela, děti a duše v očistci

!!!16,45 !!!