• V tomto týdnu si připomeneme – v pondělí je památka sv. Karla Boromejského, biskupa, v sobotu je svátek Posvěcení lateránské baziliky v Římě, příští neděle je 32. v liturgickém mezidobí.
  • Až do pátku 8. listopadu – můžeme získávat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Podmínky byly stanoveny ve zpravodaji minulé neděle.
  • Sbírka na plošné pojištění - kostelů a far v naší diecézi se uskuteční příští neděli při všech bohoslužbách.
  • Relikvie sv. Vincenta v katedrále Svatého Ducha - v rámci putování ostatků sv. Vincenta de Paul po českých a moravských diecézích budou tyto vystaveny veřejné úctě 6. listopadu od 10 hodin v královéhradecké katedrále. Více na str. 2 farního zpravodaje.

Bohoslužby v příštím týdnu od (4. – 10. 11. 2019)

Za +manžela, rodiče Flídrovy a Košňarovy

a duše v očistci

Za zemřelé rodiče