• Tento týden si připomínáme – ve středu je památka sv. Jana Nepomuka Neumanna, biskupa, ve čtvrtek je slavnost Těla a Krve Páně: po mši svaté bude smírná pobožnost a svátostné požehnání. V pátek je památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka, příští neděle je 12. neděle v liturgickém mezidobí.
  • Farní den – se uskuteční příští neděli 23. června. V 10 hodin bude společná mše svatá na Pouchově, potom společné chvíle na zahradě fary a v prostorách fary. Prosíme, zapište se na papír, pokud budete chtít společně poobědvat. Rádi uvítáme malé sponzorské dary jubilujících farníků (na nápoje či zmrzlinu pro děti – u Zadrobílků byl minulý týden otevřen stánek s dobrou zmrzlinou).
  • Setkání seniorů farnosti – bude ve čtvrtek 20. června od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Bude zakončeno v 18 hodin společnou mší sv. v kostele.
  • Setkání františkánské rodiny – bude v pátek od 15,30 hodin na faře. Bude zakončeno společnou mší svatou ve farním kostele.
  • Josef Štemberka - kněz a vlastenec, popravený spolu s muži v Lidicích - vernisáž výstavy ke 150. výročí narození Josefa Štemberka proběhne 10. června na Pivovarském náměstí v HK za účasti královéhradeckého biskupa Mons. Jana Vokála. Výstava bude ke shlédnutí do 27. června.

Bohoslužby v příštím týdnu od (17. – 23. 6. 2019)

Za + manžela, rodiče

a živé členy rodiny

Za nemocného přítele