• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka Panny Marie, Matky Církve, v úterý je památka sv. Barnabáše, apoštola, ve čtvrtek je svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze, v sobotu je památka sv. Víta, mučedníka a zemského patrona, příští neděli budeme slavit slavnost Nejsvětější Trojice.
  • Setkání pastorační rady farnosti – se uskuteční v pondělí od 19,30 hodin večer ve farním sále na Pouchově. Prosím její členy o účast na tomto jednání.
  • Farní den – připomínáme termín jeho konání: neděle 23. června. V 10 hodin bude společná mše svatá na Pouchově, potom společné chvíle na zahradě fary a v prostorách fary. Program bude upřesněn po zasedání pastorační rady. Prosíme, zapište se na papír, pokud budete chtít společně poobědvat.
  • Setkání NET FOR GOD - se uskuteční ve čtvrtek od 19,30 hod. na faře na Pouchově. Název: Přítel ubohých – Jean Vanier. Téma: jak se dnes mohu přesvědčit o tom, že právě ti nejvíce na okraji, nejubožejší a nejchudší lidé mě mohou přetvářet a uzdravovat? Film nás zve k tomu, abychom poznali bohatství a podivuhodnou sílu ubohých lidí. Spojeno s malým občerstvením. Zakončení společnou modlitbou.
  • Setkání seniorů farnosti – bude o týden posunuto a bude se konat ve čtvrtek 20. června od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Bude zakončeno v 18 hodin mší sv. v kostele.
  • Omezení počtu bohoslužeb – kvůli hospitalizaci P. Miloslava ve fakultní nemocnici bude v příštím týdnu omezen počet bohoslužeb – dle rozpisu dole. Modleme se za sebe navzájem i nadále.

Bohoslužby v příštím týdnu od (10. – 16. 6. 2019)

Den

Pouchov

Rožberk

10.6.

Po

7,30

Za Marii Ondrákovou, roz. Bernášovou a příslušníky tohoto rodu

17,00

 

11.6.

Út

7,00

Za farnost

------

 

12.6.

St

------

 

------

 

13.6.

Čt

------

 

------

 

14.6.

------

 

------

 

15.6.

So

------

 

------

 

16.6.

Ne

8,00

Za živé a +z rodiny Kánských a Rindovy

9,30

Za Darinku a Stanislava Huškovy

Lektoři

Ne

 

Lenka Voláková

Lukáš Volák

Jana Portyková

Ne

Stanislava Poznarová

Petr Rusek

Lukáš Kyrian

Čísla písní k liturgii

514,911

 

514,911

Úklid kostela