• V tomto týdnu si připomínáme – v pondělí je památka sv. Klementa Marie Hofbauera, kněze, ve středu je památka sv. Rity z Cascie, v sobotu je památka sv. Řehoře VII., papeže, příští neděle je 6. neděle velikonoční.
  • Mše v DMT – mše svatá bude sloužena zítra v 16 hodin. Je možnost účastnit se na ní.
  • Noc kostelů – akce se uskuteční v pátek od 18 hodin na Pouchově i Rožberku. Začneme v 17,50 hodin vyzváněním zvonů. Z toho důvodu bude mše svatá na Pouchově ve farním sále. Celý program je na plakátcích. Prosíme o roznesení do obce.
  • Sbírka - Čeští a moravští biskupové během lednového plenárního zasedání rozhodli o vyhlášení sbírky na pomoc křesťanům v zemích Blízkého východu. Tato sbírka je vyhlášena na neděli 26. května, což je 6. neděle velikonoční, která je vyhlášena jako Den modliteb za pronásledované křesťany. Ve farnostech lze provést tuto sbírku i formou tzv. „dveřní“, tedy druhé sbírky.

Bohoslužby v příštím týdnu od (20. – 26. 5. 2019)

Za uzdravení

nemocné osoby

Na poděkování za dožitá léta a za požehnání