• V tomto týdnu si připomínáme – v úterý je svátek sv. Matěje, apoštola, ve čtvrtek je svátek sv. Jana Nepomuckého, kněze a mučedníka, hlavního patrona Čech, příští neděle je 5. neděle velikonoční.
  • Net for God – ve čtvrtek od 19,30 hodin ve farní místnosti. Téma: Sedm bratří pro život. Sedm cisterciáckých mnichů z Tibhirine v Alžirsku, zavražděných roku 1996, bylo společně prohlášeno za blahoslavené 8. prosince 2018 v Oranu. Ukazují nám cestu jednoty až ke společnému obětování života. Film ukazuje na klikatou cestu, která je vedla k jednomyslnému rozhodnutí odevzdání se až do konce. Tato zkušenost, prožívaná v mnišském životě, je pro každého z nás pozváním odpovědět na Boží lásku každodenním odevzdáváním života. Přijďte.
  • Pouť do Broumova – na pouť odjíždíme v sobotu v 8 hodin od pouchovského kostela. Podrobný plán je na 3. straně tohoto zpravodaje.
  • Pozvánka na Akademii pro aktivní třetí věk - Diecézní centrum pro seniory zve seniory, animátory seniorů a další zájemce na čtvrté setkání Akademie pro aktivní třetí věk, které se uskuteční 15. května 2019 od 9,15 – 14 hodin v Novém Adalbertinu (2. patro – malý sál) v Hradci Králové. Téma letošního ročníku zní: Jak se v seniorském věku udržet v duchovní, duševní a fyzické pohodě. Na akci vystoupí Kateřina Lachmanová, Jaroslav Šturma a další hosté. Srdečně zve DCS.

Bohoslužby v příštím týdnu od (13. – 19. 5. 2019)

Za + Miroslavu Davidovou

Za +manžela a +rodiče

Za +rodiče Evu a Karla Ettlerovy a tetu paní Věru Horákovou