• V tomto týdnu si připomínáme – v pondělí je svátek sv. Kateřiny Sienské, spolupatronky Evropy, ve středu je památka sv. Josefa, dělníka, v pátek je svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů, příští neděle je 3. neděle velikonoční.
  • Pohřeb pana Karla Bystrého – našeho významného farníka a otce jednoho z diecézních kněží – pohřební obřady osobně povede pan kardinál Dominik Duka zítra, t.j. v pondělí od 12 hodin v našem farním kostele. Pokud Vám to bude možné, přijďte v co největším počtu na tyto obřady. Jednak z úcty k zemřelému a pak kvůli setkání s panem kardinálem Dominikem, naším nejslavnějším farníkem. Prosím také, podle možnosti, o asistenci naše ministranty.
  • Večer chval – v úterý 7.5. od 18,30 hodin v pouchovském kostele. Hostem bude P. Prokop Brož, bývalý děkan Katolické teologické fakulty v Praze a nynější farář farnosti Nový Hradec Králové. Přijďte, prosím, na tuto akci a doporučte ji ve svém okolí.
  • Svatební obřad – Aničky Vávrové - vnučky paní Vejrové – bude v sobotu v 11 hodin na Pouchově.
  • Májové pobožnosti v květnu – začneme májovou pobožností v neděli od 15 hodin u kapličky na Rožberku. Májové pak budou po každé mši svaté – jak na Pouchově, tak i na Rožberku.
  • Návštěvy starých a nemocných farníků – se uskuteční, kvůli nynější dovolené P. Miloslava - v pátek 10. května v dopoledních hodinách.

Bohoslužby v příštím týdnu od (29. 4. – 5. 5. 2019)

Pohřeb pana

Karla Bystrého

Za +Otu Voláka a za živé a zemřelé z rodiny