• Příští neděle – je 2. neděle postní.
  • Večer chval – zveme Vás již podruhé na večer s mnoha duchovními zážitky v pondělí 11. března od 18,30 hodin do pouchovského kostela. Večer se ponese pod heslem Vezmi svůj kříž a následuj mne. Meditaci pronese P. Prokop Brož ThD, duchovní správce farnosti Nový Hradec Králové Všichni jste srdečně zváni.
  • Net for God – uskuteční se ve čtvrtek od 19,30 hodin ve farním sále na Pouchově. Téma: Radost milovat. Film přináší četná svědectví manželských párů, že radost milovat je reálná.
  • Křížová cesta v tomto týdnu – bude v pátek přede mší svatou od 17,30 hodin a pak v neděli v 15 hodin odpoledne. Prosíme, zapisujte se na její vedení.
  • Setkání seniorů – kvůli dovolené P. Miloslava (v příštím týdnu) se setkání uskuteční o týden později, tj. ve čtvrtek 21. března od 16 hodin ve farním sále na Pouchově.

Bohoslužby v příštím týdnu od (11. – 17. 3. 2019)

Františkáni

Za Blaženu a Josefa Mužátkovy, +syna, rodiče a sourozence z obou stran

Za +rodiče Karáskovy