• V tomto týdnu si připomínáme – příští neděle je 8. v liturgickém mezidobí.
  • Mše svatá v DMT – pravidelná mše svatá v azylovém domě bude zítra – kvůli bohoslužbám na Rožberku (P. Adrian nemůže) – začínat již v 15,45 hodin.
  • Návštěva seniorů ve farnosti – pravidelné setkání s našimi nejstaršími farníky bude na první pátek v dopoledních hodinách, kdy je budu navštěvovat v jejich domácnostech.
  • Ekleziologie - nový vzdělávací cyklus Radia Proglas - od 1. března  zahajuje Radio Proglas vysílání nového vzdělávacího cyklu s názvem EKLEZIOLOGIE (nauka o církvi). Cyklus, který připravuje studio Vojtěch v Hradci Králové, bude mít 14 dílů a po celou dobu nás bude provázet emeritní děkan Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy, katolický kněz ThLic. Prokop Brož, Th.D., farář farnosti Nový Hradec Králové. Jednotlivé díly uslyšíte každý pátek vždy ve 20,15 hodin. Reprízu každého dílu si budete moci poslechnout vždy následující neděli v 10,30 hodin a v pondělí ve 22 hodin. Jednotlivé díly budou postupně vkládány k poslechu i do audioarchivu na webových stránkách radia Proglas. K poslechu vás zve Martin Weisbauer, redaktor.

Bohoslužby v příštím týdnu od (25. 2. – 3. 3. 2019)

Za Boží pomoc v nemoci pro Eriku Plutinskou

Za duše v očistci

Za +z rodiny Ludvíkovy, rodiče a bratra a za živou rodinu