• Tento týden si připomínáme – v pátek je svátek Stolce sv. apoštola Petra, v sobotu je památka sv. Polykarpa, biskupa a mučedníka, příští neděle je 7. v liturgickém mezidobí.
  • Sbírka Svatopetrský haléř – bude příští neděli ve všech kostelích katolické církve ve světě. Výtěžek bude předán sv. otci Františkovi ke zmírnění hladu, žízně a bídy křesťanů ve světě, zvláště v zemích válečných konfliktů a přírodních katastrof.
  • Omezení počtu bohoslužeb ve farnosti – od pondělí do čtvrtka bude omezen pravidelný počet bohoslužeb z důvodu duchovních cvičení P. Miloslava. Rozpis je v tabulce pod tímto textem.

Bohoslužby v příštím týdnu od (18. – 24. 2. 2019)

Za Boží pomoc

a požehnání pro Vojtěcha

Na dobrý úmysl