• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka Panny Marie Lurdské, je to také světový den nemocných; příští neděle je 6. v liturgickém mezidobí.
  • Setkání seniorů farnosti – se uskuteční ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Setkání bude zakončeno mší svatou v kostele. Na Rožberku ve čtvrtek mše svatá nebude sloužena. Zveme všechny seniory farnosti na toto setkání.
  • NET for God – bude stejný den – ve čtvrtek, od 19,30 hodin s tématem: Pojď a následuj mě. Obsah: Od počátků křesťanství si muži a ženy volili závazek celibátu kvůli Kristu a evangeliu a žili v čistotě, chudobě a poslušnosti. Jako dar od Boha a zároveň odpověď na osobní povolání nabral zasvěcený život v průběhu staletí velmi rozličné formy. Film byl natočen v Římě během prvního ekumenického kolokvia o zasvěceném životě, který organizoval Vatikán v lednu 2015.
  • Královéhradecký vikariát  - zve všechny mladé na další setkání. Tentokrát na již 3. taneční večer a to ve stylu Jamese Bonda. Akce se bude konat 22. února od 17. hodin v Salesiánském domově mladých v Kuklenách. Hlavním bodem programu je samozřejmě tanec, ale v programu budou i různé doprovodné aktivity. Znalost společenských tanců není vůbec potřeba. Přijďte!

Bohoslužby v příštím týdnu od (11. – 17. 2. 2019)

Za Boží požehnání

pro Gabrielu

Za duše zemřelých Miroslava a Růženu Houserových