• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka Panny Marie Lurdské, je to také světový den nemocných; příští neděle je 6. v liturgickém mezidobí.
  • Setkání seniorů farnosti – se uskuteční ve čtvrtek od 16 hodin ve farním sále na Pouchově. Setkání bude zakončeno mší svatou v kostele. Na Rožberku ve čtvrtek mše svatá nebude sloužena. Zveme všechny seniory farnosti na toto setkání.
  • NET for God – bude stejný den – ve čtvrtek, od 19,30 hodin s tématem: Pojď a následuj mě. Obsah: Od počátků křesťanství si muži a ženy volili závazek celibátu kvůli Kristu a evangeliu a žili v čistotě, chudobě a poslušnosti. Jako dar od Boha a zároveň odpověď na osobní povolání nabral zasvěcený život v průběhu staletí velmi rozličné formy. Film byl natočen v Římě během prvního ekumenického kolokvia o zasvěceném životě, který organizoval Vatikán v lednu 2015.
  • Královéhradecký vikariát  - zve všechny mladé na další setkání. Tentokrát na již 3. taneční večer a to ve stylu Jamese Bonda. Akce se bude konat 22. února od 17. hodin v Salesiánském domově mladých v Kuklenách. Hlavním bodem programu je samozřejmě tanec, ale v programu budou i různé doprovodné aktivity. Znalost společenských tanců není vůbec potřeba. Přijďte!

 

Bohoslužby v příštím týdnu od (11. – 17. 2. 2019)

 Den

Pouchov

Rožberk

11.2.

Po

7,30

Na dobrý úmysl dárce

17,00

Za Boží požehnání

pro Gabrielu

12.2.

Út

-----

 

------

 

13.2.

St

18,00

 

17,00

Za duše zemřelých Miroslava a Růženu Houserových

14.2.

Čt

18,00

Za +Marii a Jaroslava Rohlíkovy a t.c. rod

 

-----------------------------

15.2.

18,00

Františkáni

17,00

Za duši +manžela

a za živé a + z rodiny

16.2.

So

18,00

Za farnost

17,00

Za duše v očistci

17.2.

Ne

8,00

Za Blaženu a Josefa Mužátkovy, +syna Josefa a +rodiče a sourozence z obou stran

9,30

Za živé a + členy čtyř rodin

Lektoři

Ne

 

Jitka Novotná

Marie Šetřilová

Veronika Horejšová

Ne

Marie Bártová

Zdeněk Krám

Jitka Bartošová

Čísla písní k liturgii

514

 

 

Úklid kostela

 

 

Skupina 1