• Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka sv. Silvestra I. papeže (po mši svaté bude krátká silvestrovská pobožnost, bilance uplynulého roku, svátostné požehnání), od 23 – 23,30 hodin je možné před vystavenou NSO poděkovat za uplynulý rok, poté bude na faře krátké setkání s přípitkem, v úterý je slavnost Matky Boží, Panny Marie, ve středu je památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve, příští neděli oslavíme Slavnost Zjevení Páně. Při mši svaté bude žehnání vody, křídy a kadidla. Prosím, přineste si nádobky na svěcenou vodu. Po mši svaté také proběhne před kostelem na Pouchově a Rožberku již tradiční tříkrálová sbírka do charitních kasiček. Prosím, pamatujme na to.
  • Charita hledá – koledníčky s doprovodem pro Tříkrálovou sbírku na Pouchově. Přihlásit se můžete u P. Miloslava.
  • Návštěva starých a nemocných farníků – vzhledem k úmrtí v naší rodině bude tato návštěva konána o den později - v sobotu 5. ledna v dopoledních hodinách.
  • Adorace na Rožberku - od nového roku bude páteční adorace začínat od 16,30 hodin.
  • Tříkrálový koncert - 6. ledna 2019 v kostele Nanebevzetí Panny Marie rozezní malí i velcí umělci sboru Biskupského gymnázia Squadra Risonante. Koncert začíná v 17 hodin večer.

Bohoslužby v příštím týdnu od (31.12 – 6. 1. 2018)

Za +maminku, manžela

a duše v očistci

--------------------------