Farní ohlášky:

·      V tomto týdnu si připomínáme – v pátek je svátek sv. Ondřeje, apoštola, příští neděle je 1. neděle adventní. Na začátku mše svaté v sobotu večer i v neděli dopoledne budeme žehnat adventní věnce.

·      Sbírka na kněžský seminář II – bude v naší diecézi příští neděli při všech bohoslužbách. Upřímné poděkování Vám všem. Modleme se za nová kněžská povolání a za našeho bohoslovce Davida.

·      Mše svatá v DM Terezy – bude v pondělí od 16 hodin. Generace bezdomovců se radikálně mění. Už nemají zájem ani o bohoslužby, protože sami nejsou v drtivé většině pokřtění. Je třeba proto doprovázet i při mši svaté ty, kteří tam ze zájmu přijdou. Po bohoslužbě pak jsou cenné rozhovory s nimi při kávě a čaji. Proto je důležité tam být a nabídnout jim tuto možnost. Někteří farníci to již pochopili a pravidelně se tam s nimi spolu se mnou setkávají, za což jim děkuji.

·      Rorátní mše svaté – budou na Pouchově v prosinci (začínáme 3. prosince, pak 10. prosince a končíme v pondělí 17. prosince) vždy v pondělí od 7 hodin ráno.

·      Dveřní sbírka na oba azylové domy na Pouchově – se uskuteční v neděli 9. prosince při mši svaté.

·      Vikariátní setkání mládeže – se uskuteční v naší farnosti – ve farním sále - v sobotu 15. prosince. Ostatní údaje a časy budou ještě upřesněny. Zveme i naše mladé z farnosti, prosím, přijďte mezi nás.

Bohoslužby v příštím týdnu od (26. 11. – 2. 12. 2018)

Za +Růženu Zikánovou

a Františka Novotného