• V tomto týdnu si budeme připomínat – v úterý je památka sv. Josefa, dělníka, ve středu je památka sv. Atanáše, biskupa a učitele církve, ve čtvrtek je svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů, příští neděle je 6. neděle velikonoční.
  • Sbírka na kněžský seminář – Společně se dvěma velkorysými dary jsme na Pouchově a Rožberku vybrali 34 138 Kč. Veliké díky Vám všem.
  • Májové pobožnosti – začnou po mém návratu z dovolené po 5. květnu. První májová bude v neděli 6. května v 15 hodin u kapličky na Rožberku. Pak vždy po mši svaté jak na Pouchově i Rožberku.
  • Divadelní hra - srdečně Vás zdravím z Oblastní charity! Chtěl bych Vás požádat o pomoc. Organizuji benefiční představení, jehož výtěžek podpoří naši Domácí hospicovou péči Hradec Králové. Dne 16.5.2018 v 19:00 hodin zahraje Divadlo Viti Marčíka v Divadle Drak hru Robinson Crusoe. Představení je vhodné jak pro děti, tak dospělé… Mohl bych Vás všechny požádat o pomoc s propagací představení, například v rámci ohlášek, nebo formou vystavení plakátku na nástěnce kostela? V příloze posílám letáček, pokud budete souhlasit, rád Vám pár vytištěných exemplářů osobně předám.  Akce se koná pro dobrou věc, snad nám na představení někdo dorazí. Mnohokrát Vám děkuji za pomoc. S přátelským pozdravem, Martin Weisbauer (Radio Proglas, studio Vojtěch).

 

                          Bohoslužby v příštím týdnu od (30. 4. – 6. 5. 2018)

 Den

Pouchov

Rožberk

30.4.

 Po

------

 

17,00

Na dobrý úmysl dárce

1.5.

 Út

------

 

------

 

2.5.

 St

------

 

------

 

3.5.

 Čt

------

 

17,00

Na dobrý úmysl dárce

  4.5.

 

------

 

17,00

Bohoslužba slova

5.5.

 So

------

 

------

 

6.5.

 Ne

     8,00

Za Aloisii a Rudolfa Pastuszkovy a za +rodiče a sourozence

  9,30

Za živé a zemřelé

z rodiny Štikovy

Lektoři

Ne

 

Helena Baigerová

Zdena Mistrová

Libuše Hovorková

 

Marika Bartošová

Vladimír Novotný

Marie Novotná

Čísla písní k liturgii

409, 407

 

 

Úklid kostela

Skupina VII.

 

III.skupina