• Tento týden si připomínáme – v pondělí je svátek sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, ve středu je svátek sv. Marka, evangelisty, příští neděle je 5. neděle velikonoční.
  • Pan kardinál Dominik ve farnosti – v sobotu 28. dubna přijde do naší farnosti poděkovat za dar života pan kardinál Dominik. Mše svatá započne v 9,30 hodin dopoledne, po mši svaté bude možné se s panem kardinálem pozdravit. Poté stráví (podle svého přání) pár vzácných okamžiků s nejbližšími farníky a přáteli na pouchovské faře. Všichni jste na bohoslužbu v kostele srdečně zváni.
  • Svatovojtěšská pouť na Libici - pojďme a putujme společně ke kořenům naší víry... dne 28.4. 2018, kostel sv. Vojtěcha na Libici; Slavníkovské hradiště. Program: 9.15 h. modlitba za vlast, 10.00 h. Mše svatá, celebruje Mons. Jan Vokál, biskup královéhradecký. Po bohoslužbě modlitební cesta na Slavníkovské hradiště s prosbami za Královéhradeckou diecézi a nová duchovní povolání.
  • Připravujeme diecézní setkání ministrantů - zveme všechny, chlapce i děvčata, kteří se podílejí na liturgické službě, do Litomyšle. Diecézní setkání ministrantů v Litomyšli se uskuteční 2. června. Letošní motto setkání: Tajemství biskupa z Litomyšle. Program: 09:30 - zahájení (farní zahrada) 14:30 - mše svatá s Mons. Janem Vokálem, biskupem královéhradeckým 16:00 - předpokládaný konec. Hlaste se na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Omezení počtu bohoslužeb P. Miloslav bude v době od 26. 4. - 5. 5. na dovolené. Sledujme pořad a čas bohoslužeb ve zpravodajích.

Bohoslužby v příštím týdnu od (23. – 29. 4. 2018)

Za syny Davida a Františka, za dobrodince a na úmysly matek

Za dar víry pro dceru

a její rodinu