Farní ohlášky:

·      Tento týden si připomínáme – v pondělí je památka sv. Agáty, panny a mučednice, v úterý je památka sv. Pavla Mikiho a druhů, mučedníků, v sobotu je památka sv. Scholastiky, panny, příští neděle je 6. v liturgickém mezidobí a zároveň je Světový den nemocných.

·      Volby do pastorační rady farnosti – příští neděli se budeme moci podílet na 1. kole voleb nové pastorační rady naší farnosti. Na volební lístky napíšeme jména kandidátů. Vše ostatní k volbám je v dnešním zpravodaji.

·      Setkání seniorů farnosti – se mimořádně uskuteční třetí čtvrtek v měsíci únoru – tedy 15. února od 16 hodin ve farním sále na Pouchově.

·      Příspěvek Tříkrálové sbírky – společně jsme vybrali 13 499 Kč. Děkujeme všem šlechetným dárcům.

·      Dokončení opravy zvonů – ve čtvrtek před půlnocí dokončila firma Boroko opravu uchycení zvonů a jejich pohonu na věži na Pouchově. O celé akci budeme ještě informovat.

Bohoslužby v příštím týdnu od (5. – 11. 2. 2018)

Za živé a +z rodiny Blažkovy a Dudkovy

Pá