Farní ohlášky:

·      Tento týden si připomínáme – ve středu je památka sv. Jana Boska, kněze, v pátek je svátek Uvedení Páně do chrámu (žehnání hromniček, průvod), v sobotu je památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka (svatoblažejské požehnání bude udělováno individuálně všem přítomným), příští neděle je 5. neděle v liturgickém mezidobí (svatoblažejské požehnání bude udělováno všem společně).

·      Návštěva farníků v domácnosti – se uskuteční v pátek v dopoledních hodinách dle předem dohodnutého času.

·      Slavnost sv. Jana Boska - srdečně Vás zveme na oslavu našeho zakladatele při mši svaté, která se bude konat v úterý 30. 1. 2018 od 17.30 hodin v kapli Salesiánského domova mladých v Hradci Králové  - Kuklenách. Po mši bude následovat přátelské setkání. Sestry salesiánky.

·      Taneční večer mladých - Královéhradecký vikariát zve všechny mladé od 13 let na Taneční večer s názvem Republika včera, dnes a zítra, který se bude konat v pátek 9.2. od 17 hodin v Salesiánském  domově mladých v Kuklenách. Více informací naleznete na plakátku.

Bohoslužby v příštím týdnu od (29.1. – 4.2.2018)

Za +rodiče a duše v očistci

Na dobrý úmysl dárce a duše v očistci

Za duše v očistci a na poděkování za ochranu Boží Rodiny