Farní kostel svatého Pavla na Pouchově

Den Čas Obvykle slouží Varhaník Poznámka
Pondělí 07:30 p. Šiffel tichá mše bez doprovodu  
Úterý        
Středa 18:00 p. Šiffel obvykle bez doprovodu  
Čtvrtek 18:00 p. Šiffel M. Havel 2. čtvrtek v měsíci pro seniory
Pátek 18:00 p. Šiffel M. Havel  
Sobota 18:00 p. Šiffel M. Havel s nedělní platností
Neděle 08:00 p. Šiffel M. Havel / rytmická schola 1. neděle v měsíci v doprovodu rytmické scholy


Kostel neposkrvněného početí Panny Marie "Na Rožberku"

Den Čas Obvykle slouží
Pondělí 17:00 p. Šiffel
Úterý    
Středa 17:00 p. Šiffel
Čtvrtek 17:00 p. Kostilník
Pátek 17:00 p. Šiffel
Sobota 17:00 p. Šiffel
Neděle 09:30 p. Šiffel

 

MŠE SVATÉ V HRADCI KRÁLOVÉ A OKOLÍ

===    OBDOBÍ ZIMNÍHO ČASU L. P. 2017/2018   ===

 

 

neděle

pondělí

úterý

středa

čtvrtek

pátek

sobota

Hradec Králové - Velké náměstí

katedrála Svatého Ducha

6.30   9.30 11.00

18.30

18.30

18.30

18.30

18.30

18.30

Hradec Králové - Velké náměstí

kostel Nanebevzetí Panny Marie

8.00   18.30

  10.15

 

 

19.30**  

 

 

 

Hradec Králové - Velké náměstí

Kaple sv. Josefa

  9.00 +

7.00  

7.00

7.00

17.00+

     7.00

7.00

7.00

Nový Hradec Králové

kostel sv. Antonína

8.30

 

 

18.30

 

18.30

 

Nový Hradec Králové - Na Zámečku

kostel sv. Jana Křtitele

10.10

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Pražské Předměstí

kostel Božského Srdce Páně

8.00 

 20.00

12.00

12.00

 12.00

12.00

12.00

17.30

  8.00

17.30

Hradec Králové - Kukleny

kostel sv. Anny

10.00

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Plotiště nad Labem

kostel sv. Petra, apoštola   

9.30

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové - Pouchov

kostel svatého Pavla, apoštola   

8.00

 7.30

 

18.00

18.00 ++

18.00

18.00

Hradec Králové - Slezské předměstí

kostel Panny Marie - Na Rožberku                            

9.30

17.00

 

17.00

17.00

17.00

17.00

Hradec Králové - Fakultní nemocnice

interní klinika (přízemí-meditační místnost)

15.00

14.00

14.00

14.00

14.00

14.00

 

Černilov

kostel sv. Štěpána

8.30

 

 

17.00

 

17.00

8.00

první sobota

Dobřenice

kostel sv. Klimenta

17.00

8.00

8.00

 

7.30

 

8.00

Holohlavy

kostel sv. Jana Křtitele

8.00

 

 

 

 

8.00

 

Chlum (sudá sobota) kostel Proměnění Páně

Neděliště (lichá sobota) kostel Nanebevz.P.M.

 

 

 

 

 

 

16.30

Chlumec nad Cidlinou

kostel sv. Voršily (Ne)/na faře (Út, St, Pá)

9.30

 

17.00

17.00

 

17.00

17.00

penzion

V Podzámčí

Kratonohy

kostel sv. Jakuba Staršího

 

 

 

 

 

 

17.00

Lhota pod Libčany

kaple Nejsvětější Trojice

9.00

 

 

 

 

 

 

Libčany

kostel Nanebevzetí Panny Marie

8.30

 

 

 

 

17.00 

 

Lochenice

kostel Narození Panny Marie

10.45

 

8.00

 

 

18.30

první pátek

 

Lovčice

kostel sv. Bartoloměje

  11.00 

 

 

 

16.00

 

10.30

první sobota

Nechanice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

11.00

     

 

 

 

17.00

 

Nový Bydžov

kostel sv. Vavřince

9.30

  8.00

 

  18.00

18.00

18.00

 

Osice

kostel Nanebevzetí Panny Marie

10.00

 

 

15.00

 

 

 

Probluz

kostel Všech svatých

8.00

LICHÁ

 

 

 

 

 

 

Stará Voda

kostel sv. Václava

8.00

 

 

 

 

 

 

Třebechovice pod Orebem

kostel sv. Ondřeje / ÚT-PÁ kaple na faře

9.00

 

18.00

18.00

18.00

18.00

18.00

Všestary

kostel Nejsvětější Trojice

8.00

 

 

 

 

 

 

 

 

*    mše svatá pro děti (ve školním roce)         ** mše svatá pro vysokoškolské studenty (v akademickém roce)

+   Byzantská liturgie                                       ++ mše svatá pro seniory (2. čtvrtek v měsíci)